Něco o Vanesce

13. ledna 2010 v 18:25 | lenulenkas |  Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

(*14. prosince1988) Je Americká herečka zpěvačka. Jejím filmovým debutem Byl film Třináctka z roku2003a Thunderbirds z roku2004. Její Roli Nejznámější je ale role v Nintendo Wii filmů společnostiDisneyMuzikál ze střední.
V roce2006vydala první hudební album s názvem V, Druhé album s názvem Zjištěných bylo vydáno1. července2008.

Životopis

Jejími rodiči jsou Greg Hudgens Gina Guangco. Její otec má irsko-americký Indiánské kořeny matka filipínsko-čínsko-latinské kořeny. Její Herecká kariéra začala už v osmi letech. Od Té doby už Hrala v představeních chutná dostala spoustu divadelních Roli, např.: Čaroděj Greg Hudgens a
Gina Guangco. Její otec má irsko-americký Indiánské kořeny matka filipínsko-čínsko-latinské kořeny. Její Herecká kariéra začala už v osmi letech. Od Té doby už Hrála v představeních dostala spoustu divadelních Roli, např.: Čaroděj ze Země Oz, Popelka , Evita Její o 7 let mladší sestra Stella je se herečka.Stella je také herečka.
Především se proslavila třídílnou filmovou radou adou High School Musical (HSM). V něm hraje Gabriellu Montez, kteří se na silvestrovském večírku seznámí s basketbalistou Troyem, se kterým si zazpívala duet Začátek něčeho nového. Že Jedná se o úspěšnou Zpěváčků není ani pochyb. V současnosti, ale davá přednost filmovému plátnu. Od ukončení třetího dílu High School Musical 3 už natočila filmy čtvrtý se bude natáčet

Vanessa Hudgens:

Vanessina sestra Stella:


Vanessa a její matka Gina Guangco:

Vanessa Hudgens Greg Její táta:

Od 1.září 2005 se chodí Svým hereckým kolegou z HSM, Zacem Efronem. Což je v Hollywoodu už takřka zázrak.


Vaneska má plno kamarádek ale dobrych Její nejlepší kámoška je: Ashley Tisdale .... spolu podnikají různé akce apod. .. ... mrněte na následující fotky:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.